+371 268-718-30
Zvaniet mums ‎+371 268-718-30.
Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā internetveikalā.
Grozs
Grozs
Grozs ir tukšs.
Jūs vēl neesat pievienojis nevienu preci.

Par Mums


MebelLuxe – daudzu zīmolu kompānija ar plašu produkcijas klāstu: ortopēdiskie matrači, aksesuāri miegam, korpusa, mīkstās un bezkarkasa mēbeles, kas atbilst pasaules kvalitātes un estētikas standartiem.

Uzņēmuma produkti MebelLuxe

Moderno tehnoloģiju un novatorisko izstrāžu apvienojums, pastāvīga sortimenta paplašināšana un kreativitāte, nemainīgi augstas prasības attiecībā uz materiālu kvalitāti un ekoloģiskajām īpašībām padarījuši MebelLuxe par bezierunu līderi Ukrainas tirgū. Aizvien lielāku popularitāti produkcija iegūst arī Latvijā. TIRGŪ NAV KOMPĀNIJAS MebelLuxe PRODUKCIJAS ANALOGU.

Kompānijas MebelLuxe matračiem un mēbelēm nav analogu tirgū, pateicoties ekskluzīvas izstrādes izmantošanai, pašu inovatīvo tehnoloģiju ieviešanai, atpazīstamam izsmalcinātam stilam un augstāko kvalitātes standartu ievērošanai. Visai produkcijai ir starptautiskais kvalitātes kontroles sertifikāts ISO 9001: 2008 un Atbilstības sertifikāts UkrBUDSERT (atbilstība GOST), higiēnas atzinumi gataviem izstrādājumiem un materiāliem.

PREČU KLĀSTS TIEK PASTĀVĪGI PAPLAŠINĀTS

Mūsu komandas milzīgais radošais potenciāls un izcilā profesionalitāte ļauj mums piedāvāt klientiem izsmalcināti daudzveidīgu produkcijas klāstu, kas pastāvīgi tiek paplašināts, un to raksturo augsts izgatavošanas meistarības līmenis.

MebelLuxe īsteno un paredz visprasīgāko un izsmalcinātāko pircēju vēlmes. Sava autoparka esamība un labi organizētā un iestrādātā loģistika ļauj garantēti un savlaicīgi nogādāt produkciju jebkurā Latvijas galapunktā.

AUGSTA PRODUKCIJAS KVALITĀTE IT VISĀ

MebelLuxe garantē tikai augstu produkcijas kvalitāti un uzmanību visām detaļām. Katrs mūsu pircējs atrod optimālo variantu sev, ņemot vērā personiskās vēlmes.

Iekārtojot dzīvokli, jūs nevēlaties tērēt daudz laika un spēka, skraidot pa pilsētas veikaliem? Šeit jūs varēsiet nopirkt visu vienā vietā un par viszemākajām cenām BEZ RINDAS. Iknedēļas atlaides un akcijas palīdzēs būtiski ieekonomēt laiku un ģimenes budžetu.
Pastāvīgajiem klientiem, kuri ir reģistrējušies pie mums Facebook, ir iespēja uzzināt pirmajiem par visām akcijām un saņemt papildu atlaidi pirkumam, kā arī piedalīties populāru preču izlozēs. Mēs visu laiku cenšamies radīt komfortablus un kvalitatīvus iepirkšanās noteikumus mūsu veikalā.
Un galvenais – mēs vienmēr ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties preci un pierādīsim, ka veikt pirkumus mūsu mēbeļu veikalā ir viegli, ātri un nav dārgi, kā arī neliksim jums vilties attiecībā uz preču piegādes un komplektēšanas laikiem.